special

Звітність бюджетних установ - Ткаченко І.Т.

Додаток 6. Про максимальну величину фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 7 березня 2001 року № 225

(У текст внесено зміни та доповнення Постановою

Кабінету Міністрів України від 21.06.01 № 687)

ПРО МАКСИМАЛЬНУ ВЕЛИЧИНУ ФАКТИЧНИХ

ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ,

ОПОДАТКОВУВАНОГО ДОХОДУ (ПРИБУТКУ),

СУКУПНОГО ОПОДАТКОВУВАНОГО ДОХОДУ

(граничну суму заробітної плати (доходу), з яких справляються

страхові внески (збори) до соціальних фондів)

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», частини другої статті 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», частини четвертої ст. 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» та Указу Президента України від 25.05.98 № 506 «Про обмеження максимальної величини фактичних витрат суб’єктів господарювання на оплату праці працівників, суми оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу, з яких справляються збори (внески) до соціальних фондів» Кабінет Міністрів України постановляє:

(Вступну частину доповнено згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 687 від 21.06.01)

1. Установити максимальну величину фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничну суму заробітної плати (доходу), з яких відповідно до законів України справляються страхові внески (збори) до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціаль ­ ного страхування від нещасних випадків на. виробництві та професійних захворювань та Пенсійного фонду , в розмірі 1600 гривень на місяць у розрахунку на кожну фізичну особу — платника внесків (зборів).

(Пункт 1 доповнено згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 687 від 21.06.01)

2. Обчислення суми страхових внесків (зборів) та їх сплата здійснюється щомісяця згідно з додатками 1 і 2.

Закінчення дод. 6

За підсумками року для кожної фізичної особи — платника внесків (зборів) проводиться перерахунок страхових внесків (зборів). Порядок перерахунку затверджується Міністерством праці та соціальної політики за погодженням з Міністерством фінансів.
3. Розмір максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу),

з яких справляються страхові внески (збори) до зазначених у пункті 1 цієї постанови соціальних фондів, переглядається за пропозицією Міністерства праці та соціальної політики з 1 березня кожного року в міру зростання середнього рівня заробітної плати у галузях економіки за рік порівняно з попереднім роком.

4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком (додається).

5. Міністерству праці та соціальної політики надавати роз’яснення щодо застосування цієї постанови.

6. Ця постанова набирає чинності з 1 березня 2001 року.

7. Міністерству праці та соціальної політики за підсумками роботи за березень — липень 2001 року доповісти на засіданні Кабінету Мініст­рів України про хід виконання цієї постанови.



 

Created/Updated: 25.05.2018

';